Mobile menu

Екологія та охорона навколишнього середовища

Неділя, 17 березня 2013 00:00 Автор 

Спеціальність: 101 Екологія

Спеціалізація: Екологія та охорона навколишнього середовища (Тільки заочна форма навчання)

Спеціальність – Екологія  та  охорона  навколишнього середовища

Eko01Випускник спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища» одержує фундаментальну наукову і практичну підготовку в області  екології і захисту навколишнього природного середовища від антропогенного навантаження. Підготовка спеціалістів спрямована на оволодіння знаннями в області головних законів, закономірностей, глобальних проблем екології, проблем екологічної безпеки; механізмів процесів забруднень, класифікації та оцінки забруднень, що можуть здійснювати підприємства залізничного транспорту та інших галузей економіки України.

Випускник зазначеної спеціальності має навики та здібності виконувати оцінку стану природних об’єктів у різних еко- та геосистемах довкілля; проводити моніторинг стану навколишнього середовища; здійснювати експертизи різних типів; організовувати заходи з метою попередження або зменшення рівня антропогенного навантаження; аналізувати та прогнозувати стан природних компонентів; орієнтуватись в економічних методах регулювання охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, моделювання і прогнозування стану довкілля, нормування антропогенного навантаження на природне середовище.

Під час навчання за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища» студент набуває необхідний досвід проведення лабораторних аналізів якості компонентів навколишнього середовища, має можливість оволодіти сучасними інформаційно-аналітичними системами, програмами та устаткуванням для аналізу стану довкілля, набуває необхідний досвід для прийняття самостійних рішень, організації власної діяльності як складової колективної діяльності з урахуванням законодавства України.

 Eko02Випускаюча кафедра – «Хімія та інженерна екологія», яка знаходиться в приміщенні Нового навчального корпусу, кімната 360-369. Телефон (056) 373-15-76 м.Дніпропетровськ.

 Завідуючий кафедрою – кандидат хімічних наук, доцент Яришкіна Лариса Олександрівна.

    Основні спеціальні навчальні дисципліни: Охорона повітряного середовища; Основи очистки природних і стічних вод; Утилізація та рекуперація відходів; Урбоекологія; Екологія міських систем; Економіка природокористування; Хімія та мікробіологія води; Екологічна експертиза та аудит; Моніторинг навколишнього середовища; Стандартизація та сертифікація.

Можливості працевлаштування: Випускники працюють екологами на підприємствах залізничного транспорту та інших галузей промислової діяльності, інспекторами в органах державного контролю і управління якістю навколишнього середовища, дослідних лабораторіях, проектних організаціях та інше.

Останнє редагування Четвер, 22 лютого 2018 14:08
Детальніше в цій категорії: « Електричний транспорт Облік і аудит »